Bayraklı Hakkında

Bayraklı Hakkında

Temiz, nezih, doğa ve deniz ile iç içe bir tatil için doğru adrestesiniz.

Tisan Bayraklı Apartımızda  2+1 6 kişilik 4 dairemiz ve 1+1  4/5   kişilik 2 dairemizle size en iyi hizmeti sunmak için yanınızdayız.

 Apartımız,  Tisan Yarımadasının batı koyunda olup, orman manzarasına sahiptir.   Gökçen sitesinin içerisinde bulunan apartımız, sitemizin sahiline 100 mt mesafede olup, Sitemizin sahilinden faydalanabilirsiniz. (Apartımıza ait doğu ve batı sahillerinde bulunan şezlong ve şemsiyeden ücretsiz olarak fayadalanabilirsiniz.

  1. VİZYONUNUMUZ

Vizyonumuzu oluşturan en temel yapı taşı, kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken ana hedefimiz, Tisan’ın lider konaklama tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

  1. BAYRAKLI APARTIMIZIN KALİTE POLİTİKASI

İşletmecilik prensibimizdeki ana hedefimiz; misafirlerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu prensip dahilinde;

Misafirler, odak noktası kabül edilerek istek, beklenti ve ihtiyaçlarının araştırılıp bunlara uygun hizmetlerin planlanmasını ve verilmesini sağlamak.

Dairelerimizde, her ne şart altında olursa olsun, hijyen şartlarını ön planda tutmak

Tüm yasal gereklilikleri yerine getirmek

Her türlü kaynaktan gelen misafir izlenimlerini takip etmek. Şikayet konularını çözümlemek ve kendilerine bu konuda geri bildirimde bulunmak. Memnuniyet verici izlenimler için de, kıymetli konuklarımıza ulaşarak önerilerine açık olduğumuzu belirtip, tüm bu görüşleri ve/veya yaşananları tesisimiz için fırsata dönüştürmek.