Hijyen Tedbirleri

Hijyen Tedbirleri

Tisan Bayraklı Apart Otel Tüm Hijyen Tedbirlerini Alıyor!

Tisan Adasında tatil yapan ve kalacak yer arayanların en çok tercih ettiği yerlerden birisi olan Tisan Bayraklı Apart Otel, Corona virüs döneminde de müşterilerine aralıksız hizmet vermeye devam ediyor.

Tisan’ a gelip tatil yapan ve kalmak için Tisan Bayraklı Apart Oteli tercih eden tüm müşterilerine kusursuz hizmet veren apart otel, her zaman olduğu gibi Corona virüsle mücadele döneminde de müşterilerine konforun yanı sıra en temiz ve düzenli otellerden birisi olmayı başarmıştır.

CORONA VİRÜSE KARŞI TÜM HİJYEN TEDBİRLERİ ALINDI!

Tisan Bayraklı Apart Otel, müşterilerinin Corona virüs döneminde de gönül rahatlığı ile tatil yapabilmesini sağlamak adına her türlü hijyen önlemlerini almaktadır. Misafirlerinin virüs korkusu yaşamadan gönül rahatlığı ile tatil yapmasını isteyen Tisan Bayraklı Apart Otel, bu nedenle düzenli olarak dezenfekte işlemlerini yaptırmaktadır.

Tüm yaz boyunca en çok tercih edilen apart otellerden birisi olan Tisan Bayraklı Apart Otelin misafirleri, belirledikleri süre boyunca kaldıkları aparttan ayrıldıktan sonra yeni gelecek olan müşterilerin hijyen konusunda gönül rahatlığı ile kalabilmesi adına her türlü temizlik ve hijyen işlemleri eksiksiz yerine getirilmektedir.

KORKUDAN UZAK SAĞLIKLI BİR TATİLİN TEK ADRESİ TİSAN BAYRAKLI APART OTEL

Müşterilerinin tüm yılın yorgunluğunu üstünden atmasını isteyen Tisan Bayraklı Apart Otel, konumu itibariyle de kalabalıktan uzak ve tertemiz havası ile ormanın çok yakınında konumlanmıştır. Bu özelliği sayesinde misafirlerini virüse karşı adeta korumaya alan Tisan Bayraklı Apart Otel, apartlarında sunduğu temizlik sayesinde de sorunsuz bir şekilde tatil yapılma fırsatı sunmaktadır.

Tatile çıkmak isteyen ancak Corona virüs nedeniyle endişeleri olanlar için en akıllıca seçenek olan Tisan Bayraklı Apart Oteli tercih eden tüm tatilciler, istedikleri zaman aralığı için Tisan Bayraklı Apart Oteli arayarak rezervasyon yaptırabilirler. Ufak bir ödeme karşılığında yapılacak olan rezervasyon karşılığında tamamen hijyen kurallarına uygun olan apartlarda güvenle kalmak mümkün olmaktadır.

Tisan Blog