Tisan Bayraklı Apart Otel’in Özellikleri

Tisan Bayraklı Apart Otel’in Özellikleri

Tisan Bayraklı Apart Otel’in Özellikleri Nelerdir?

Tisan adası dendiği zaman akla ilk gelen otellerden birisi Tisan Bayraklı Apart Otel’dir. Her yıl müşterilerle dolup taşan Tisan Bayraklı Apart Otel, kaliteli hizmetleri, konumu ve özellikleri ile ilgi çekmeye devam etmektedir.

Müşterilerine sunduğu apartları ile dikkat çeken Tisan Bayraklı Apart Otel, denize yürüme mesafesinde olmanın yanı sıra doğa ile de iç içedir. Böylece oteli tercih eden tatilcilerin hem denizin tadını çıkarması hem de ormanda doğa yürüyüşleri yapması mümkün olmaktadır.

TİSAN BAYRAKLI APART OTELİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Tisan Bayraklı Apart Otel, özellikleri ile de müşterilerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Gökçen Sitesi sahiline 100 metre mesafede (yaklaşık 1 dakika yürüme mesafesinde) olan Tisan Bayraklı Apart Otel, ünlü Batı koyuna da 250 metre, Doğu koyuna ise 450 metre uzaklıktadır.

Denize yakınlığına karşılık önünde bulunan çam ağaçları nedeniyle ne yazık ki deniz manzarası bulunmayan Tisan Bayraklı Apart Otel, tüm odalarında sunduğu orman manzarası sayesinde huzurlu bir tatil arayanlar için en doğru adrestir.

TİSAN BAYRAKLI APART OTEL ODALARINDA BİRÇOK HİZMET SUNUYOR

Bünyesinde 4 adet 2+1 (6 kişilik) ve 2 adet 1+1 (4 kişilik) daire bulunduran Tisan Bayraklı Apart Otel, müşterilerine her apartta iki adet klima, tüm beyaz eşyaları sunmaktadır. Bununla birlikte sahilde şezlong ve şemsiye imkanları da sunan apart otel müşterilerin istediklerini satın alabilecekleri birçok market, kasap ve manavın yanı sıra eğlence için kafe ve disko özelliklerini de sunmaktadır.

Sadece uygun bir ücret karşılığında müşterilerinin istedikleri tarihte rezervasyon yaptırmalarına imkan sunan Tisan Bayraklı Apart Otel, müşterilerinden günlük 15 TL tutarında elektrik ve su ücreti talep etmektedir. Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil isteyenlerin tek adresi olan Tisan Bayraklı Apart Oteli tercih eden tüm tatilciler, oteli arayarak istedikleri tarih aralıkları için rezervasyonlarını yaptırabilirler.

Tisan Blog