Akçakıl Plajı

Akçakıl Plajı

Akçakıl Plajı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Akçakıl Plajı, Silifke’ nin Boğsak köyü yakınlarında yer almaktadır. Silifke’ ye yaklaşık olarak 21 km uzaklıkta olan bu plajın sahili adından da anlaşılacağı gibi çakıl taşları ile doludur. Tatil tercihini Tisan dan yana kullanan birçok tatilci, Akçakıl Plajı’ nı tercih etmektedir.

Akçakıl Plajı ilk bakışta sığ gibi görünse de aslında bir anda derinleşen bir suya sahiptir. Bu nedenle yüzme bilmeyenlerin ve çocukların burada yüzerken çok dikkatli olması gerekmektedir. Akçakıl Plajı daha çok yüzmeyi iyi bilenler ve profesyonel yüzücüler tarafından tercih edilmektedir.

TİSAN BAYRAKLI APART OTEL MÜŞTERİLERİ AKÇAKIL PLAJI’ NA KOLAYCA GİDEBİLİRLER

Akçakıl Plajı ücretsiz olarak girilebilecek bir plajdır. Bu sayede tatil için bu bölgeyi seçen tüm tatilciler rahatlıkla plajı kullanabilmektedir. Plajın bir kısmı çam ağaçları ile doludur. Bu özelliği sayesinde sadece denize girmek isteyenler değil piknik yapmayı sevenler de bu plajı sıklıkla tercih etmektedir.

Akçakıl Plajı’ nın tadını çıkarmak isteyen ve burada kalacak bir yer arayanlar, Tisan Bayraklı Apart Otel’ de rahatlıkla konaklayabilecektir. Tisan Bayraklı Apart Otel, her yıl ailelerin huzurla ve ev konforunda konakladıkları, müşteri memnuniyeti oldukça yüksek apartlardan birisidir.

Tisan Bayraklı Apart Otel misafirlerine farklı boyutlarda apart odalar sunmaktadır. Bu apart odalarda konaklayan tatilciler, istedikleri zaman yürüme mesafesinde bulunan sahili kullanarak denizin tadını doya doya çıkartabilecekleri gibi istedikleri zaman da apartın yakınında bulunan ormanlık alanda doğa yürüyüşlerine çıkabilmektedir.

 

Tarihi yerlere de yakınlığı ile dikkat çeken Tisan Bayraklı Apart Otel, tatilin yanı sıra tarihi geziler yapmayı planlayan tatilcilerin de tercih ettiği konaklama yerlerinin başında gelmektedir. Müşterilerine huzurlu ve konforlu bir tatil vaat eden Tisan Bayraklı Apart Otel, her sezon müşterilerini ağırlamaktan büyük bir zevk duymaktadır. Siz de Tisan’ ın birbirinden muhteşem koylarında denize girmek ve konforlu bir ortamda kalmak istiyorsanız Tisan Bayraklı Apart Otel’i arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tisan Blog

Yorumlar