Atayurt Halk Plajı

Atayurt Halk Plajı

Atayurt Halk Plajı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Atayurt Halk Plajı, Silifke’ nin en çok sevilen ve tercih edilen plajlarından birisidir. 100 metre uzunluğunda ince kumlu plaja sahip olan plaj, sığ denizi ile de dikkat çekmektedir. Halk plajı olması nedeniyle her yıl tatilcilerin en çok geldiği plajlardan birisi olarak gösterilebilir.

Atayurt Halk Plajı, halka açık bir plaj olduğu için tamamen ücretsizdir. Masmavi ve tertemiz bir denize sahip olan bu plajın yakınlarında kafeteryalar ve restoranlar hizmet vermektedir. Tatilciler, bu işletmeler sayesinde yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

TİSAN BAYRAKLI APART OPTEL MİSAFİRLERİ ATAYURT HALK PLAJI’ NA KOLAYCA GİDEBİLİR

Sığ denizi sayesinde özellikle çocuklu aileler ve yüzmeyi yeni öğrenenlerin tercih ettiği Atayurt Plajı, incecik kumlu plajı ile de beğeni toplamaktadır. Plajın tek dezavantajları duşunun olmaması ve çok fazla sivrisinek bulunması olarak gösterilebilir. Bu nedenle plajı tercih eden tatilcilerin yanlarında sivrisineklerden korunmak için sprey bulundurmaları tavsiye edilmektedir.

Atayurt Halk Plajı’ nda denizin tadını çıkartan tatilciler, kalmak için Tisan Bayraklı Apart Otel’ i tercih edebilirler.  Tisan Bayraklı Apart Otel, konumu itibariyle birçok halk plajına yakın bir yerdedir. Bu özelliği sayesinde Tisan Bayraklı Apart Otel’ de konaklamaya karar veren tüm tatilciler istedikleri plaja kolay şekilde ulaşım sağlayabilmektedir.

Tisan Bayraklı Apart Otel 1 + 1 ve 2 + 1 konseptinde apart odalar sunmaktadır. Her türlü ihtiyacın yer aldığı ve oldukça temiz olan Tisan Bayraklı Apart Otel odaları, her yıl yaz aylarında tatilcilerin büyük ilgisini çekmektedir.

Tertemiz ve turkuaz renkli denizi ile dikkat çeken Tisan’ da bulunan Tisan Bayraklı Apart Otel, hem denizin tadını çıkarmak hem de doğada çeşitli aktiviteler yapmak isteyen tatilciler için en doğru adrestir. Siz de hem dinlenmek hem de eğlenmek istiyorsanız Tisan Bayraklı Apart Otel’i arayarak şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Tisan Blog